Noutăți

Serbare

Grădinița Magic Land One în vizită la ISU Cluj

Autor: Cristina Mihețiu / Data: 12.03.2018 / Categorii: Anunțuri

În data de 15 Martie copiii de la Grădinița Magic Land One merg în vizită la Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Cluj.

Grădinița Magic Land One vă invită la Serbare

Autor: Cristina Mihețiu / Data: 20.12.2017 / Categorii: Anunțuri

COPIII DIN GRĂDINIȚA MAGIC LAND ONE VĂ INVITĂ LA A LOR SERBARE, CE VA AVEA LOC ÎN CADRU FESTIV, MIERCURI 20.12.2017, ORA 17, la Colegiul Tehnic Energetic Cluj-Napoca, Str. Nicolae Pascaly 2-4.

Anul ăsta fii mai bun!

Autor: Cristina Mihețiu / Data: 21.12.2017 / Categorii: Anunțuri

Princhindeii GRĂDINIȚEI MAGIN LAND ONE CLUJ doresc să ducă copiilor din Comuna Frata un zâmbet pe buze, Joi, 21.12.2017

Din acest motiv, grădinița s-a mobilizat pentru a asugura toate cele necesare pentru a sărăbătorii cum se cuvine Crăciunul, vom dona dulciuri, alimente, jucării, obiecte de igienă și haine pentru familiile nevoiașe, dar și pentru micuții de la grădiniță și de la școală.

VĂ MULȚUMIM TUTUROR PĂRINȚILOR PENTRU IMPLICARE!

Serbarea de sfârșit de an în data de 20 iunie

Autor: Cristina Mihețiu / Data: 20.06.2017 / Categorii: Anunțuri

Vă anunțăm cu bucurie că serbarea de sfârșit de an va avea loc pe 20 iunie. Sunt invitați și binevenți: toți părinții, bunicii, unchii și mătușile sau prietenii!

Teatrul de păpuși in 30 iunie

Autor: Cristina Mihețiu / Data: 30.06.2017 / Categorii: Anunțuri

O dată pe lună ne-am obișnuit să mergem.

Excursie la moara de vânt în iulie

Autor: Cristina Mihețiu / Data: 03.07.2017 / Categorii: Anunțuri